Lajme

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
​Trashëgon gjenet e nënës së ndjerë: Njihuni me vajzën e Anne Nicole Smith 09-21-2019 17:12 Londër Magazina
​Haradinaj: Kur Kadriu flet për luftën kundër korrupsionit më duket që është 1 prilli 09-21-2019 16:52 Prishtinë Lajme
​Veseli u premton mbështetje veteranëve të vërtet dhe largimin e veteranëve të rremë 09-21-2019 16:36 Prishtinë Politikë
​Tërmeti në Shqipëri prek edhe shumë vende tjera 09-21-2019 16:34 Prishtinë Lajme
Për 17 minuta, City shënon 5 gola ndaj Watfordit 09-21-2019 16:32 Prishtinë Sport
​Tërmet në Tiranë 09-21-2019 16:14 Tiranë Lajme
U mbajt aktiviteti me fëmijë për shënimin e “Grassroots Week” 09-21-2019 16:14 Prishtinë Sport
​Eto turpëron Pep Guardiolën 09-21-2019 16:02 Londër Sport
​Monuni, mbreti i parë ilir që ka prerë monedha 09-21-2019 15:51 Tiranë Magazina
Milan po mendon ta transferojë këtë lojtar në janar 09-21-2019 15:39 Prishtinë Sport
Alternativa elektrike VW Tiguan arrin në shkurt 09-21-2019 15:37 Munih Teknologji
Tottenham pëson humbje nga Leicester 09-21-2019 15:33 Prishtinë Sport
​Të hënën dihet kush u pranua në konvikte dhe mensë 09-21-2019 15:31 Prishtinë Nacionale
​Pse besojmë në lajme të rreme? 09-21-2019 15:26 Londër Magazina
Mandzukic largohet pas 4 vitesh nga Juventusi 09-21-2019 15:20 Prishtinë Sport
Ja si përgjigjet Zidane kur pyetet mbi shkarkimin nga Reali 09-21-2019 15:07 Prishtinë Sport
22 trajnerë përfunduan me sukses kursin e tenisit të mbështetur nga KOK-u 09-21-2019 14:50 Prishtinë Sport
Brenda pak ditësh Dallku do të përballet dy herë me SC Gjilanin, sfidën e parë tashmë e ka fituar 09-21-2019 14:36 Prishtinë Sport
Juventus merr vendimin për të ardhmen e Higuainit 09-21-2019 14:13 Prishtinë Sport
​Skandali më i madh në historinë e Premier League: Liverpool hakoi City 09-21-2019 14:11 Londër Sport
​Osmani: Kurrë nuk do të ndodhë më që politikanët të kërkojnë hise nga bizneset 09-21-2019 14:01 Prishtinë Lajme
U eliminua nga Liga e Kampionëve, ky është grupi i Prishtinës në FIBA Euro Cup 09-21-2019 13:59 Prishtinë Sport
​Tensione mes tifozëve të Juventus, policia gati para ndeshjes me Verona 09-21-2019 13:49 Torino Sport
Sot 5 muaj më parë Liridon Leci kishte sulmuar fizikisht këtë lojtar të 89-shit, duke i shkaktuar dëmtime në fytyrë 09-21-2019 13:37 Prishtinë Sport
​Një aeroplan në SHBA bie gjatë fluturimit nëntë kilometra për një minutë 09-21-2019 13:11 Tampa Teknologji
​‘Dialogu Kosovë-Serbi, të ndiqet shembulli i Marrëveshjes së Prespës’ 09-21-2019 12:56 Uashington Lajme
​Amerika Veriore humbi gati një të tretën e zogjve të saj për 50 vjet 09-21-2019 12:49 Nju Jork Teknologji
​Armela Krasniqi zgjidhet në bordin drejtues të Aleancës Evropiane të Agjencive të Lajmeve 09-21-2019 12:38 Prishtinë Nacionale
Rangers i tregon derën Eros Grezdës 09-21-2019 12:36 Prishtinë Sport
​Rritja e numrit të gjyqtarëve pa rezultat në ngritjen e efikasitetit 09-21-2019 12:34 Prishtinë Lajme
​Kosova udhëheq fushatën “Për një botë më të pastër” 09-21-2019 12:23 Prishtinë Lajme
Conte flet rreth situatës të krijuar mes Brozovic dhe Lukaku 09-21-2019 12:04 Prishtinë Sport
​Saimir Tahiri në konferencë: Ata para meje, pa përjashtim, ju fshehën drejtësisë 09-21-2019 11:55 Tiranë Lajme
​Bizneset kërkojnë unifikim të POS-ëve bankar, për BQK-në ky është proces kompleks 09-21-2019 11:53 Prishtinë Ekonomi
​Ushqimi pa gluten sjell sëmundje të rrezikshme 09-21-2019 11:53 Nju Jork Shëndetësi
Qatip Osmani nënshkruan me Shkupin 09-21-2019 11:53 Prishtinë Sport
​SHBA dislokon trupa shtesë në Lindjen e Mesme 09-21-2019 11:45 Uashington Lajme
​Shqipëri, 4554 aksidente në rrugë - shkak përdorimi i telefonit 09-21-2019 11:41 Tiranë Siguri
​Ngacmon seksualisht gruan e huaj, arrestohet 09-21-2019 11:36 Gjilan Lajme
Interesim i madh për derbin e Madonninës 09-21-2019 11:35 Prishtinë Sport
​Rrihen për një gyp – dy të arrestuar 09-21-2019 11:31 Prishtinë Siguri
Ja kush do ta udhëheq Prishtinën në ndeshjet e ardhshme 09-21-2019 11:26 Prishtinë Sport
​Persona të maskuar plaçkitin një pompë derivatesh në Sllatinë 09-21-2019 11:16 Prishtinë Siguri
E papritur, Bylbyl Sokoli largohet nga Prishtina 09-21-2019 11:15 Prishtinë Sport
​Sulmon policin derisa arrestohej 09-21-2019 11:10 Prishtinë Nacionale
​Dëmtohet tubi, një pjesë e Prishtinës probleme me ujë 09-21-2019 11:10 Prishtinë Siguri
​Osmani: Kërkojmë drejtësi e jo hakmarrje për vrasjen e kolonel Krasniqit 09-21-2019 11:07 Prishtinë Lajme
​Digjet një veturë në Podujevë 09-21-2019 11:02 Prishtinë Siguri
Veseli: Po ndjehet fryma e fitores 09-21-2019 10:58 Prishtinë Nacionale
Klopp: Chelsea më kujton Dortmundin e para disa viteve 09-21-2019 10:46 Prishtinë Sport
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!