Lajme

Koha Titulli Vendi Agjencia
21.10.2014 22:43 “Nga Zagrebi për Prishtinën” Prishtinë Kosovapress
21.10.2014 22:15 Ndizen flakadanët në Ferizaj Ferizaj Kosovapress
21.10.2014 20:12 Kryeimami Bajgora vizitoi Manastirin e Deçanit Deçan Kosovapress
21.10.2014 19:57 Aeroporti “Adem Jashari” i gatshëm për emergjenca Prishtinë Kosovapress
21.10.2014 19:42 Prodhuesit e miellit në Shqipëri kundërshtojnë importin e miellit me 9 % të proteinave Prishtinë Kosovapress
21.10.2014 19:31 Sport: Real Madrid, 30 milionë euro për Januzajn Kosovapress
21.10.2014 18:50 Thaçi shkon në Bruksel për të falënderuar Ashtonin Prishtinë Kosovapress
21.10.2014 18:09 Shqipëria, anëtare e Këshillit të të Drejtave të Njeriut të OKB-së Tiranë Kosovapress
21.10.2014 18:00 Batutat e Edi Ramës me ambasadorin gjerman Prishtinë Kosovapress
21.10.2014 17:46 Ferizaj hap qendrën informative komunale për bujqësi Ferizaj Kosovapress
21.10.2014 17:40 Kusari-Lila paralajmron investime të huaja në Gjakovë Prishtinë Kosovapress
21.10.2014 17:05 Shoqëria civile kërkon largimin e librit “kriminalistika” të Vesel Latifi Prishtinë Kosovapress
21.10.2014 16:59 Mjekë ndërkombëtarë operuan në QKUK pacientë me ndërlikime shëndetësore Prishtinë Kosovapress
21.10.2014 16:46 ‘Linja e energjisë me Kosovën dhe Malin e Zi, strategjike për rajonin’ Tiranë Kosovapress
21.10.2014 16:42 Sport: Sigal Prishtina kundër Mornarit kërkon fitoren e radhës Kosovapress
21.10.2014 16:39 Arrestohet një i dyshuar për vjedhje të rëndë Prishtinë Kosovapress
21.10.2014 16:36 Figliuolo e Meucci flasin për situatën aktuale të sigurisë në rajon Prishtinë Kosovapress
21.10.2014 16:27 Mujota: Punimet në rrugën Ferizaj-Nerodime po shkojnë mirë Prishtinë Kosovapress
21.10.2014 16:17 MPMS merr mandatin e udhëheqjes së KES-it Prishtinë Kosovapress
21.10.2014 16:10 Kur dokumentet t’i keni gati, njoftoheni përmes mesazhit Prishtinë Kosovapress