Lajme

Koha Titulli Vendi Agjencia
10.10.2014 21:19 Ahmeti: Nuk i besojmë as LDK-së e AAK-së Tiranë Kosovapress
10.10.2014 20:39 Vendimi për nëntë zyrtarët shëndetësorë, merret nesër Prishtinë Kosovapress
10.10.2014 20:39 Pas 15 viteve, Komuna e Gjakovës rikthen banesat në pronësi të saj Gjakovë Kosovapress
10.10.2014 20:14 Kosova anëtarësohet në organizatën e sigurisë RACVIAC Prishtinë Kosovapress
10.10.2014 20:07 Lirohen ​dy nga “Grupi Drenica” Prishtinë Kosovapress
10.10.2014 19:46 Haziri premton se do shes veturat dhe të shkoj në punë me biçikletë Prishtinë Kosovapress
10.10.2014 19:25 Borxhet e kaluara e fusin Gjilanin në dietë buxhetore Gjilan Kosovapress
10.10.2014 19:14 Dhanë betimin 13 përmbaruesit privat në Republikën e Kosovës Prishtinë Kosovapress
10.10.2014 17:55 Zbulohen eshtra në qendër të Mitrovicës Mitrovicë Kosovapress
10.10.2014 17:42 Presidentja ua bënë me dije liderëve, gjeni zgjidhje ose zgjedhje Prishtinë Kosovapress
10.10.2014 17:22 Në Ferizaj kapet vrasësi i një polici dhe vajzës së tij Ferizaj Kosovapress
10.10.2014 17:14 Maqedonia i kërkon ndihmë Shqipërisë për çështjen e emrit Tiranë Kosovapress
10.10.2014 17:11 KEDS: Nuk mund t’i rrisim pagat e punëtorëve, greva ilegale Prishtinë Kosovapress
10.10.2014 17:08 BQK merr premtime për mbështetje nga FMN dhe Banka Botërore Washington DC Kosovapress
10.10.2014 17:02 Agani: Nuk jam i privilegjuar nga doktorët tjerë Prishtinë Kosovapress
10.10.2014 16:45 Asnjë i prekur me ‘Ebola’ në Kosovë Prishtinë Kosovapress
10.10.2014 16:35 Limaj: Zgjedhjet nuk i do askush Prishtinë Kosovapress
10.10.2014 16:18 Sport: Kryeqyteti arenë e ‘nxehtë’ boksi Kosovapress
10.10.2014 16:11 Kosovë 2013, u lindën 29 724 persona, vdiqën 8 mijë e 317 Prishtinë Kosovapress
10.10.2014 16:00 Agani: S’jam favorizuar në krahasim me doktorët e arrestuar Prishtinë Kosovapress