Lajme

Koha Titulli Vendi Agjencia
26.07.2014 13:24 FRM mbështet Palestinën, dënon terrorizmin izraelit e heshtjen kosovare Prishtinë Kosovapress
26.07.2014 12:56 “Të ndërpriten urgjentisht ndërtimet pa leje në Kroin e Vitakut” Prishtinë Kosovapress
26.07.2014 11:19 Rooney dëshiron shiritin e kapitenit Prishtinë Kosovapress
26.07.2014 11:16 Arifi: Sektori privat nuk po respekton ligjin e punës Prishtinë Kosovapress
26.07.2014 11:10 Mali i Zi, Shqipëria dhe Kosova – marrëveshje për kufirin trepalësh Prishtinë Kosovapress
26.07.2014 10:39 Beyonce kopjon burrin e Kim Kardashian Prishtinë Kosovapress
26.07.2014 09:53 Mustafa: Nuk do të bëjmë pazare me PDK-në Prishtinë Kosovapress
26.07.2014 09:34 Nitaj: Të martën fillojnë punën ekzaminerët Prishtinë Kosovapress
26.07.2014 09:08 Ngjarjet e datës 26 Korrik (Video) Prishtinë Kosovapress
26.07.2014 08:51 Varri i ushtarit të panjohur që ruhet ditë e natë që nga 1919 Kosovapress
26.07.2014 07:41 Sot konkursi për mësimdhënës në Prishtinë Prishtinë Kosovapress
26.07.2014 06:52 Ngjarjet e datës 26 Korrik Prishtinë Kosovapress
25.07.2014 23:53 Komuna e Gjilanit shtron darkën e parë me buxhet të komunës Gjilan Kosovapress
25.07.2014 23:00 Dëmet që shkaktoi breshëri sot Prishtinë Kosovapress
25.07.2014 19:31 Një muaj paraburgim për një të dyshuar për “Masakrën e Mejës” Prishtinë Kosovapress
25.07.2014 18:59 Didier Drogba i ribashkohet Chelseat Prishtinë Kosovapress
25.07.2014 18:22 Pasojat e shiut të para dy ditëve Prishtinë Kosovapress
25.07.2014 18:22 AKP shtyn shitjen e pronave të kontestuaka të Bubavecit Prishtinë Kosovapress
25.07.2014 17:50 Në Bankën e Shqipërisë, janë vjedhur më shumë se 6 miliardë lekë Tiranë Kosovapress
25.07.2014 17:44 Shtimes dhe Ferizajt po u ndërtohet infrastruktura Shtime Kosovapress