Lajme

Koha Titulli Vendi Agjencia
21.10.2014 14:53 Nesër fillon aplikimi për zgjedhjet për Odën e Stomatologëve të Kosovës Prishtinë Kosovapress
21.10.2014 14:47 UNDP dhe Komuna e Ferizajt lansojnë “Analizën e Pulsit Publik mbi Shëndetësinë” Prishtinë Kosovapress
21.10.2014 14:23 Mujota inspekton punimet në disa rrugë të Ferizajt Prishtinë Kosovapress
21.10.2014 14:15 Sport: Rexha lakmon titullin me Besën prishtinë Kosovapress
21.10.2014 13:55 Kabineti i PDK-së oponencë e pushtetit lokal në Ferizaj Prishtinë Kosovapress
21.10.2014 13:44 Arrestohen tre hajna të lopëve Prishtinë Kosovapress
21.10.2014 13:24 Serbia e shtata në mesin e 10 vendeve më të mira në botë për t’u vizituar në vitin 2015 Beograd Kosovapress
21.10.2014 13:23 Takoni vrapuesin që humbi 174 kilogram Kosovapress
21.10.2014 13:23 Hapet edicioni i dymbëdhjetë i Ekspozitës “Çmimi Artistët e së Nesërmes” Prishtinë Kosovapress
21.10.2014 13:09 AI: Në Ukrainë kishte vrasje pa gjyq Prishtinë Kosovapress
21.10.2014 13:06 Sport: Iniesta ndaj Ajaxit luan ndeshjen e 100-të në Champions Kosovapress
21.10.2014 12:54 Orgazmat e vagjinës janë mit, pohojnë hulumtuesit Kosovapress
21.10.2014 12:49 Ministri Agani priti kardiologun e njohur nga Britania e Madhe, Shakeel Qureshi Prishtinë Kosovapress
21.10.2014 12:34 ‘Gjakova nuk ka raste të theksuara të dhunës, për dallim nga komunat tjera’ Gjakovë Kosovapress
21.10.2014 11:57 Aksion policor, arrestohen ish funksionar dhe biznesmen Prishtinë Kosovapress
21.10.2014 11:49 Nesër fillojnë grevat e punëtorëve të KEDS-it Prishtinë Kosovapress
21.10.2014 11:33 Sport: Guardiola: Roma, sfidë e madhe, Totti i mahnitshëm Kosovapress
21.10.2014 11:13 Shahini: Bojkotoni prodhimet e Serbisë Prishtinë Kosovapress
21.10.2014 11:13 Hedhet poshtë ankesa e N. Bislimit që mori ryshfet Prishtinë Kosovapress
21.10.2014 10:40 Gruaja muslimane përjashtohet nga Opera e Parisit, trupa refuzoi të përformojë Prishtinë Kosovapress