Lajme

Koha Titulli Vendi Agjencia
19.09.2014 23:13 Makina e Papës mbërrin në oborrin e Presidencës në Tiranës Prishtinë Kosovapress
19.09.2014 22:26 Franca kryen sulmin e parë ajror kundër ISIS Prishtinë Kosovapress
19.09.2014 22:14 Osmani: Blloku është i gatshëm për të komunikuar me PDK-në Prishtinë Kosovapress
19.09.2014 21:24 Sarkozy shpall rikthimin në politikë Prishtinë Kosovapress
19.09.2014 21:05 Haradinaj: Vizita Papës në Shqipëri – historike dhe e rëndësisë së veçantë Prishtinë Kosovapress
19.09.2014 19:23 Fillojnë punimet për koncept-dokumentin për Ligjin për Prishtinën Prishtinë Kosovapress
19.09.2014 19:08 Studentët: S’do të zmbrapsemi deri në dorëheqjen e rektorit Prishtinë Kosovapress
19.09.2014 17:56 (E plotësuar) Në Drenas bëhet rivarrimi i mbetjeve mortore të katër personave Drenas Kosovapress
19.09.2014 17:45 Ish pjesëtarët e TMK-së: Shteti na harroi, kërkojmë punë Prishtinë Kosovapress
19.09.2014 17:03 Në Drenas bëhet rivarrimi i mbetjeve mortore të katër personave Drenas Kosovapress
19.09.2014 17:01 Rektori Zejnullahu: Studentët të dirigjuar nga klane dhe interesa personale Prishtinë Kosovapress
19.09.2014 16:47 Ja si kontrabandonin dy autobusë mall për në Shqipëri (Foto) Prishtinë Kosovapress
19.09.2014 16:45 2500 policë të angazhuar për sigurinë e Papës Prishtinë Kosovapress
19.09.2014 16:20 2500 policë të angazhuar për sigurinë e Papës Prishtinë Kosovapress
19.09.2014 16:19 Ahmeti, mendon ta reduktoj deri në 30 përqind shpenzimin e energjisë elektrike Prishtinë Kosovapress
19.09.2014 15:41 Ushtari i Ekrem Avdiut hoxhë Fatmir Latifi, bënë thirrje për stabilitet Mitrovicë Kosovapress
19.09.2014 15:23 Arrestohet ‘gardiani’ teksa shtinte drogë në burgun e Mitrovicës në veri Mitrovicë Kosovapress
19.09.2014 15:17 30 ditë paraburgim për të gjithë imamët Prishtinë Kosovapress
19.09.2014 15:12 Italia ndan 800 mijë euro për reformën territoriale të Shqipërisë Tiranë Kosovapress
19.09.2014 15:01 IPKO: Funksionimi i 3G s’mund të bëhet shpejtë në tërë Kosovën Prishtinë Kosovapress