Lajme

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
​Ngjarjet e datës 23 qershor 06-23-2018 00:05 Prishtinë Lajme
​Jurgen Klopp e do Shaqirin në Anfield 06-22-2018 23:53 Prishtinë Lajme
Xhaka: Ja kujt ia dedikoj festimin me shqiponjë 06-22-2018 23:34 Prishtinë Sport
Xherdan Shaqiri flet hapur: Ja përse festova golin me shqiponjë 06-22-2018 23:29 Prishtinë Sport
​Dr. Lec Gradica rivarrosët në Marinë 06-22-2018 23:20 Prishtinë Lajme
Deklarata e trajnerit të Serbisë është befasuese 06-22-2018 23:15 Prishtinë Sport
​Ja çfarë shkruan Xhaka 06-22-2018 23:03 Prishtinë Lajme
​Serbia i ndoqi familjet Xhaka e Shaqiri, i hakmerren me represion sportiv 06-22-2018 22:52 Prishtinë Lajme
Granit Xhaka: Moj Serbi rrjetën ta shpova... 06-22-2018 22:49 Prishtinë Sport
Xhaka apo Shaqiri, ja lojtari më i mirë i ndeshjes Serbi-Zvicër 06-22-2018 22:46 Prishtinë Sport
Serbëve iu dhemb shumë festimi, ankohen në FIFA 06-22-2018 22:41 Prishtinë Sport
Serbët ‘shpërthejnë’ me akuza: Ja fajtori për humbjen ndaj shqiptarëve 06-22-2018 22:38 Prishtinë Sport
Vendosin Shqiptarët, ja titujt e gazetave Serbe (FOTO) 06-22-2018 22:34 Prishtinë Sport
​Xhaka dhe Shaqiri mposhtin Serbinë 06-22-2018 22:04 Prishtinë Lajme
​Cipras: Greqia rifiton sovranitetin pas marrëveshjes së borxhit 06-22-2018 21:44 Prishtinë Lajme
​Shqiptari rreshter-major në Amerikë 06-22-2018 21:37 Prishtinë Lajme
​Xhaka shënon super gol, feston me shqiponjë 06-22-2018 21:16 Prishtinë Lajme
​Qytetarët e Pejës njoftohen nga deputetët për liberalizimin e vizave 06-22-2018 21:01 Prishtinë Lajme
​Pjesa e parë, Serbia avancon ndaj Zvicrës 06-22-2018 20:48 Prishtinë Lajme
​Fillon derbi Zvicër – Serbi 06-22-2018 20:04 Prishtinë Lajme
​Merkel: Rikthimi i refugjatëve në Siri, të koordinohet me OKB-në 06-22-2018 19:54 Prishtinë Lajme
​Diskutohet zgjerimi i shërbimit të edukimit për nëna dhe fëmijë 06-22-2018 19:24 Prishtinë Lajme
​Trump kërcënon me taksa shtesë për automjetet e importuara nga BE-ja 06-22-2018 19:18 Prishtinë Lajme
​Serbia – Zvicra, formacionet zyrtare 06-22-2018 19:06 Prishtinë Lajme
​Nigeria rrëmben tre pikë 06-22-2018 18:58 Prishtinë Lajme
Pacolli kërkon mbështetje nga Zvicra për liberalizimin e vizave 06-22-2018 18:52 Prishtinë Lajme
​Reshitaj: Të bashkohemi në zbutjen e pasojave të ndryshimeve klimatike 06-22-2018 18:46 Prishtinë Lajme
​Për tre muaj qeveria shpenzoi 413.5 milionë euro 06-22-2018 18:10 Prishtinë Lajme
​Shpërthejnë ujërat e zeza gjithandej Prishtinës (Video) 06-22-2018 17:18 Prishtinë Lajme
​Bashkohen Gratë: Themelohet Koalicioni për Barazi 06-22-2018 15:34 Prishtinë Lajme
​Pas shumë zvarritjeve, Telekomi i Kosovës bëhet me Kryeshef Ekzekutiv 06-22-2018 15:07 Prishtinë Lajme
​Më 5 korrik, interpelanca e Hradinajt për 53 milionë euro 06-22-2018 14:38 Prishtinë Lajme
​28 qershor ‘i nxehtë’ për Kuvendin e Kosovës 06-22-2018 14:26 Prishtinë Lajme
​Pacolli: Shpifjet e Daçiqit s’mund ta mposhtin Kosovës 06-22-2018 14:09 Prishtinë Politikë
​Krijohet “Zona Ekonomike” në Rahovec, aprovohet projektligji për Inspektoriatin e Punës 06-22-2018 14:03 Prishtinë Lajme
​Pako ligjore për Administratën Publike në fazën finale 06-22-2018 13:34 Prishtinë Nacionale
​Haradinaj thotë se Serbia me Demarkim po nënkupton ndarje 06-22-2018 13:08 Prishtinë Lajme
​Kosova do të aplikojë si shtet vëzhgues në OBT 06-22-2018 12:25 Prishtinë Ekonomi
​Haradinaj komenton Demarkacionin me Serbinë 06-22-2018 12:22 Prishtinë Lajme
​Sulmohen policët në Malishevë 06-22-2018 12:15 Prishtinë Nacionale
​Banorët anoheshin për praninë e pleshtave, komuna dezinsekton fermën e dhive 06-22-2018 12:05 Prishtinë Nacionale
​Yagcilar: Kosova me administratë profesionale dhe llogaridhënëse 06-22-2018 12:05 Prishtinë Nacionale
​ContourGlobal Kosova nis procesin e prokurimit për ‘Kosovë e Re’ 06-22-2018 12:04 Prishtinë Ekonomi
​Borxhlinjtë e ATK-së 06-22-2018 12:04 Prishtinë Ekonomi
​Yagcilar: Kosova me administratë profesionale dhe llogaridhënëse 06-22-2018 11:50 Prishtinë Nacionale
​Miratohet Projektligji për Inspektoriatin e Punës 06-22-2018 11:42 Prishtinë Lajme
​Haradinaj uron egjiptianët për ditën e tyre 06-22-2018 11:16 Prishtinë Lajme
​Banorët anoheshin për praninë e pleshtave, komuna dezinsekton fermën e dhive 06-22-2018 10:53 Prishtinë Siguri
​Ratifikimi i marrëveshjes, Greqia duhet të njoftojë BE-në 06-22-2018 10:52 Prishtinë Lajme
​Zyra e Kryeministrit dënon rastin e kidnapimit në Prishtinë 06-22-2018 10:47 Prishtinë Lajme
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!