Lajme

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
​Washingtoni i gatshëm për ndalimin e kompjuterëve në të gjitha fluturimet 05-28-2017 22:03 Lajme
​Hoti: Paga minimale në sektorin publik dhe privat do të jetë 210 euro 05-28-2017 21:57 Prishtinë Lajme
​Haradinaj premton krijimin e Fondit për investime në sektorin privat 05-28-2017 21:44 Prishtinë Lajme
​Suhejl Fazliu kandidat i RDK-së për ministër të vetëqeverisjes lokale 05-28-2017 21:16 Lajme
​Nëna mbyll fëmijët në gepekun e veturës, arrestohet 05-28-2017 21:14 Lajme
Titulli mbetet në kryeqytet 05-28-2017 21:11 Prishtinë Sport
​Hoti në Has kërkon mbështetjen që kishte ish- presidenti Rugova 05-28-2017 20:59 Prishtinë Lajme
​Mësohen emrat e ministrave të LSDM-së 05-28-2017 20:49 Prishtinë Lajme
​Haziri: Koalicioni i Shpresës dhe Besës për tri orë e rrëzoi Kadri Veselin 05-28-2017 20:29 Prishtinë Lajme
​AAK-së në Ferizaj iu bashkuan 100 anëtarë të rinj 05-28-2017 19:58 Prishtinë Lajme
​Molliqaj: Instituti që parashikoi fitoren e Shpendit, vlerëson se VV do ti fitojë zgjedhjet 05-28-2017 19:42 Prishtinë Lajme
Pacolli: Për dy vjet do të krijojmë 70 mijë vende të reja pune 05-28-2017 18:59 Prishtinë Lajme
Veseli: ' Fillimi i Ri' ka fokus vendet e punës, kjo është mungesa e çdo familje 05-28-2017 18:49 Prishtinë Lajme
Trepça ’89 me humbje feston titullin, Drita në barazh 05-28-2017 18:24 Sport
​Merkel: Pas Trump dhe Brexit Evropa duhet të luftojë e vetme 05-28-2017 18:18 Prishtinë Lajme
Enrique, në podium me Cruyff dhe Guardiolën 05-28-2017 18:04 Sport
Trump dënon “mashtrimet” e mediave për çështjen ruse 05-28-2017 17:47 Prishtinë Lajme
​Veseli: Koncepti i Fillimit të Ri, transformimi rrënjësor ekonomik 05-28-2017 17:43 Prishtinë Lajme
​PS i uron shërim sa më të shpejtë liderit të opozitës 05-28-2017 17:40 Prishtinë Lajme
​Vriten 19 civilë gjatë përleshjes me xhihadistët në Filipine 05-28-2017 17:34 Prishtinë Lajme
​Moti gjatë javës së ardhshme 05-28-2017 17:27 Prishtinë Lajme
E ardhmja e Wengerit vendoset të mërkurën ose të enjten 05-28-2017 17:23 Sport
​Tetë te vrarë nga të shtënat në Mississipp 05-28-2017 17:23 Prishtinë Lajme
Kurti: Me Vetëvendosjen arsimimi do të jetë falas 05-28-2017 17:13 Prishtinë Lajme
​Komuna e Rahovecit shënon Ditën e Qendrës së Kulturës 05-28-2017 16:45 Prishtinë Lajme
​Basha: Asgjë nuk e ndal opozitën e bashkuar 05-28-2017 16:42 Prishtinë Lajme
​Pacolli: Qeverisja e AKR-LDK-do të jetë qeverisje e zhvillimit ekonomik 05-28-2017 16:35 Prishtinë Lajme
Ferrari “pushton” Montekarlon 05-28-2017 16:12 Sport
Enrique: Mund të ndryshoj sportin!?, Messi, një jashtëtokësor 05-28-2017 16:08 Sport
​Limaj premton hapje të zyrës së vetëpunësimit 05-28-2017 16:04 Prishtinë Politikë
Kupa ‘Lah Nimani’ shkon në Greqi, pesë shtete nderojnë legjendën e boksit 05-28-2017 15:44 Prishtinë Sport
​Veseli: Opozita për tri vjet gati na qorrojë me gurë e gaz lotsjellës 05-28-2017 15:16 Prishtinë Politikë
​Hoti: Për katër vite qeverisje do ta bëjmë buxhetin 5 miliardë euro 05-28-2017 15:13 Prishtinë Politikë
​Një muaj paraburgim për kontrabanduesit e emigrantëve 05-28-2017 14:43 Prishtinë Siguri
​Kupa “Lah Nimani” shkon në Greqi 05-28-2017 14:34 Prishtinë Sport
​Sulmuar me një mjet të fortë familjarët e vet, arrestohet 05-28-2017 14:06 Prishtinë Siguri
​Kurtishaj: Pesë mijë euro paguajmë më shumë për mungesë të Kartonit të Gjelbër 05-28-2017 13:47 Prishtinë Nacionale
​Kurti: Do ta anulojmë marrëveshjen për Zajednicën 05-28-2017 13:44 Prishtinë Politikë
​Vdes pasi bie në kontakt me rrjetin elektrik 05-28-2017 13:23 Prishtinë Siguri
​Aksident në Babush, vdes një person 05-28-2017 13:22 Prishtinë Siguri
Veseli dhe Haradinaj prezantojnë ‘Fillimin e Ri për ekonominë’ 05-28-2017 12:53 Prishtinë Politikë
​Trazirat me Italinë, Palermo përjashton 70 tifozë shqiptarë për 5 vite 05-28-2017 12:20 Sport
Kuqezinjtë të ngazëllyer që sërish do të jenë në Superligë, premtojnë më të mirën 05-28-2017 11:04 Prishtinë Sport
Hazard beson se Lukaku do t’i bashkohet Chelseat 05-28-2017 10:53 Sport
Enrique ikën më nëntë trofe, Messi, kryegolashënues 05-28-2017 10:37 Sport
Griezmann do të qëndrojë te Atletico Madridi, thotë presidenti i klubit 05-28-2017 10:20 Sport
Figo mendon se Reali do të jetë shumë i fortë kundër Juvës 05-28-2017 10:07 Sport
​Veseli dhe Haradinaj në konferencë për media (Drejtpërdrejt) 05-28-2017 09:51 Prishtinë Politikë
​ISIS kërcënon Evropën 05-28-2017 09:23 Prishtinë Siguri
​Njoftim shtesë 05-28-2017 09:21 Prishtinë Njoftime dhe paralajmërime
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!